Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Most szeretném kipróbá...

Kakaos.pampuska kérdése:

Lányok! Most szeretném kipróbálni, de eléggé parázom. Most nem menstruálok, és akartam kicsit gyakorolni. Próbáltam felnyomni, de a felénél megáltam, mert megilyedtem. Ti hogy voltatok vele? Inkább nepróbáljam, ha épp nem menstruálok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A tampon csak a menzesz idején tud jól csúszni, úgyhogy ilyenkor nem érdemes feltenni. Félni nem kell tőle, akkor sem lesz bajod ha most teszed fel (ha sikerül), csak fájdalmas lesz, mert túl száraz ilyenkor a hüvelyed a tamponhoz.
2016. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menstruáció nélkül ne próbálkozz!!
2016. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menstruáció idején kell használni. Ha szárazon magadba tuszkolod az felsért és kellemetlen élmény lesz.


Menzesz idején is lehet gyakorolni. Mondjuk nem reggel, amikor amúgy is késésben vagy, hanem egy nyugis délutánon.

2016. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tampont csak akkor szabad feltenni, ha menstruálsz! Mivel ezzel nem vagy tisztában, aggasztó, hogy talán a többi alapvető szabályt sem tudod a tamponhasználattal kapcsolatban.
2016. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!