Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok tanácsot adni? 19/L

Tudnátok tanácsot adni? 19/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2 éve szedek fogamzásgátló tablettát(Taisa), eleinte fogytam tőle, de az utóbbi fél évben észre vettem, hogy a combom és fenekem tiszta narancsbőr, és mintha fel lennék vizesedve comb, fenék, alhas, derék környékén. Ilyenkor a mérleg is többet mutat, általában menzesz előtt figyelhető meg. Két hónapja 5 kg-val voltam nehezebb menstruáció előtti héten, utána lement.. Lehetséges, hogy a gyógyszertől van? (Heti 3-szor legalább sportolok, ha időm engedi akkor majdnem minden nap, és sokat iszok) Ha esetleg abba hagynám a gyógyszer szedését, láttok rá esélyt, hogy a narancsbőr mértéke mérséklődik, esetleg eltűnik? :)


Előre is köszönöm.

170cm./57kg



2016. márc. 19. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon javaslom a gyógyszer abbahagyását. 17 évesen el se kellett volna kezdened ilyet szedned. Ha muszáj szedni, akkor legalább 20-23 év felett...

Szóval így vagy úgy, de előnyöd lenne azzal, ha nem szednéd tovább.

Mit sportolsz egyébként?

2016. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézess egy pajzsmirigy funkciót a vérvételen, háziorvostól lehet kérni ingyen.

Nekem okozott vizesedést és puffadást az alulműködés (a fogamzásgátló okozhatja az alulműködést!) beállították és elmúlt, abba se kellett hagynom.

2016. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, beszélek dokimmal, és valószínű akkor, hogy abba hagyom. :) még van egy doboz, azt beszedem és akkor ennyi. Pajzsmirigy vizsgálatos választ is köszönöm, nem is gondoltam volna, hogy így befolyásolja.. Családunkban amúgy is sok a pajzsmirigyes..


Egyébként futok (fél órákat, kb 6-8km-t) és súlyzós edzéseket csinálok, de az ritkább, mert karcsúsodni szeretnék, nem tovább növekedni :)

2016. márc. 20. 08:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és futáshoz tekercselem a combom, hátha rásegít egy kicsit..:D
2016. márc. 20. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Úszni nem tudsz, nem szeretsz?
2016. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudok, és akár el is járnék csak drága nálunk a bérlet sajnos :( miért az hatásos?:)
2016. márc. 20. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatásos lehet, és azért is jó, mert mindehol megmozgat. De ha nem veszel bérletet, néha jeggyel elmehetsz úszni.
2016. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!