Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megyek először nőgyógyász...

Most megyek először nőgyógyászhoz és félek hogy kinevet hogy még szűz vagyok már majdnem 30 vagyok?

Figyelt kérdés
hogy történik egy nőgyógyászati vizsgálat?
2016. márc. 19. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem fog kiröhögni. 30 évesen lehetne már annyi eszed, hogy tud, az orvos ezért nem röhög ki senkit, sőt semmiért nem röhögnek ki.
2016. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem nevet ki. Sőt, látja hogy tisztességes nők is vannak még manapság, akik nem teszik szét a lábukat 13 évesen. Az nagyobb szégyen egy normális ember szemében.
2016. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy kinevetne, de ha meg igen, sz..d le. Vannak bunkó orvosok, nekem az egyik nőgyógyász a képembe mondta hogy hazudok, mikor 18 évesen azt mertem neki állítani, hogy szűz vagyok, mert hogy ő ezt nem hiszi el nekem. -.-
2016. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Én 19 évesen mentem először, szűz voltam, rettenetesen cikinek és megalázónak gondoltam. Mondtam az orvosnak vizsgálat előtt, hogy még szűz vagyok, tudom, hogy ciki. Mondta, hogy egyáltalán nem az. Én maszekhoz járok.
2016. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ismerek egy csapatot, aki tud ez ellen tenni.
2016. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az orvosok többsége sok olyan dolgot látott, tapasztalt már, hogy ilyen apróságokon nem fog kiakadni. Különben is, számára ez egy állapot. Maximum csak azt határozza meg neki, hogy milyen vizsgálatokat végezhet el. Lehet hülyén hangzik, de az orvosnak a beteg, ugyanolyan mint egy szerelőnek az elé rakott gép. Piszokul nem érdekli hogy néz ki, csak az hogy jól működik-e, és ha nem akkor mi lehet a baja, illetve hogy lehet megjavítani.


Konkrétan ha esetleg ez érdekelt volna, ott bent nem fog matatni nálad, mivel ha szűz vagy olyan vizsgálatot nem végezhet el rajtad, amihez ott bent bármit is meg kellene zavarnia. Ezért is szokta megkérdezni. Esetedben lehet nem fogja, mert ritka az olyan lány aki 30 évesen még nem volt senkivel, de ha nem mondod neki is rá fog jönni és azon kívül, hogy ezt tudomásul veszi, nem fog semmit nemkívánatos megjegyzést tenni, mert az nem dolga.

2016. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinevet????

Akkora tuskó csak nem lesz!

2016. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és női orvost keresnék a helyedben.
2016. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Dehogy fog kinevetni. Neki aztán édes mindegy, hogy te élsz-e szexuális életet,vagy nem. Csak mindenképpen mondd meg, hogy szűz vagy, mert akkor másképp vizsgál, szűzeknek való eszközzel.
2016. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ha nem mondod neki is rá fog jönni"


"mindenképpen mondd meg ... mert akkor másképp vizsgál, szűzeknek való eszközzel"


Most akkor ezek közül melyik?

2016. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!