Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás ellen mit lehet...

Hajhullás ellen mit lehet tenni? 13\l

Figyelt kérdés
Csomókban hullik a hajam főleg fürdés után☹ .
2016. márc. 19. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy törik, vagy egyszerűen tövestől hullik ki. Ha utóbbi lehet érdemes lenne elmenni egy bőrgyógyászhoz, mert lehet a hajhagymákban kell keresni a problémát. Ha töredezetten hullik lehet csak túl gyenge a hajszálak, vagy nagyok száraz. Bár ennek is lehet testi oka, vitaminhiány és hasonlók, amit megint csak orvos tudna pontosan megmondani vizsgálatok után.
2016. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A hajhullásnak sokféle oka lehet. Mindenképpen szólj anyukádnak, és menjetek el dokihoz. Valószínű, hogy elküld majd vérvételre, mert vashiányra gyanakszik. Ha esetleg sokat vagy fáradt mostanában, és nehezen koncentrálsz, az is a tünete lehet.

19 évesen nekem is hasonló volt, képzeld, kivettem, a hajgumit este a hajamból, és úgy nézett ki, mintha egész hajtincsek jönnének ki a hajamból. (Amúgy a hosszú haj is megtévesztő ilyenkor) Nekem a stressztől volt, nagyon kikészített az érettségi, meg hogy felvegyenek egyetemre. Lehet, hogy neked is lelki okok vannak a háttérben. De okozhat hajhullást akár egy lyukas fog is. Szóval sok oka lehet, de ne ijedj meg, én is hamar rendbe jöttem :)

2016. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...meg pár hónap alatt teljesen visszanől a hajad, ha elmúlnak a kiváltó okok, és ugyanolyan lesz, mint a hajhullás előtt volt!
2016. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!