Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős folyás, de szagtalan,...

Erős folyás, de szagtalan, állaga normális. Állandóan ég, kiütés vagy valami pattanás szerű dolgok is megjelentek. Nagyon fáj.3 napja?

Figyelt kérdés
Holnap dokihoz szerettem volna menni vele, de ma megjott. Így úgy tudom nem vizsgál meg az orvos. Vagyis nem tud. Segítség, lassan járni se tudok.
2016. márc. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia:) nyugodj meg:)

hány éves vagy?:)

ez szerintem, valami gombás fertőzés lehet, mindenképp kell látnia a dokinak, Canesten krémet javaslom:)

2016. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húszas éveimben járok. Nem félek a dokitol. Járok rendszeresen. Egy hónapja voltam legutóbb. Nem volt semmi. Most viszont nagyon megijedtem. Sose volt ilyen komoly bajom. Fáj ahogy lépek, ülök. Minden.
2016. márc. 20. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőr és nemi beteg gondozóba is menj el, ott alaposabbak szoktak lenni!
2016. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha úgy tudod, hogy nem vizsgál az orvos mensi alatt, akkor hívd fel. Kérdezd meg tőle, megvizsgál-e, és ha nem, van-e valami tanácsa. Vagy menj el hozzá és úgy kérdezd meg. Max. megmondja, hogy menj vissza mensi után.
2016. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!