Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Honnan tudhatom, hogy...

Lányok! Honnan tudhatom, hogy amikor a hasam fáj, éhes vagyok-e, vagy meg fog-e jönni?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor van az, hogy bár kiszámolom, csak azért fáj a hasam, mert éhes vagyok. Tudtok valami jó módszert, ahogyan ezt ki lehetne szűrni?

2016. márc. 21. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen máshogy fáj. Ha meg fog jönni akkor az alhasam görcsöl. Neked nem?
2016. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció előtti hasfájás, az a has felől jön, alhasi fájdalom-görcs. Ha éhes vagyok, akkor a gyomrom jelez. Teljesen más a kettő.
2016. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók már mindent elmondtak. Még annyit ajánlanék, hogyha van okostelefonod, tölts le rá egy naptárt, így az kiszámolja helyetted, és pontosan tudni fogod, hogy mikor jön meg.
2016. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Bár én is elég pontosan kiszámolom, majdnem mindig sikerül, de ugye néha tolódik...

És én sajnos nem nagyon érzem az alhasam és a gyomrom közti különbséget:/ Legalábbis eddig ez volt...

2016. márc. 21. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen másképp fáj. A menstruációs görcs semmihez se hasonlítható nálam, rögtön megérzem hogy az az. Mondjuk nálam mindegy, mert görcsölni csak azután kezd el hogy megjött, szóval ez nem jelez semmit. Én ilyenkor berakok betétet hogy tuti ne lepődjek meg.
2016. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se tudom előre :) Lehet, hogy azért nem érzed a különbséget, mert neked se fáj úgy előtte. Nem mindenki érzi előre, hogy meg fog jönni
2016. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia. Nekem is másképp fáj. (Mondjuk nekem erősen fáj,ált.gyógyszer is kell). Hány éves vagy?

Az normális, ha csúszik. Nem minden nőnek 28 napos a ciklusa, nekem pl 30-32 napos.

2016. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok, és már megvan egy ideje, úgyhogy nem tudom...:/
2016. márc. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!