Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cypromix fogamzásgátlótól...

A cypromix fogamzásgátlótól tényleg magasabb lesz az ösztrogén a szervezetben, és ettől kinőiesedhet az alakunk?

Figyelt kérdés

Csakmert hormonzavarral küszködöm, nekem ciszták miatt írták fel, és gebe vagyok, viszont 24 éves.

Reménykedem h hízok tőle és talán kerekebb leszek. Voltak csajok akik azt írták fórumon h egy két kosarat nőtt a mellük egy éven belül meg híztak kicsit.

Milyen gyorsan hat szerintetek? Azt sem mondhatom h nálam örökletes a vékonyság, mer anyám is kerek, unokatesóm is, mamám is.

Viszont a betegség örökletes sajna, csak többieken máshogy jött ki.


2010. ápr. 3. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden fogamzásgátló tartalmaz nagyobb mennyiségben ösztrogént. Ez a hormon felelős a bőr,a haj egészségéért és szépségéért, valamint a nőiesebb alkatért. Ha elkezded szedni, nem valószínű, hogy hízol tőle, mivel egyénenként máshogy hat. Én sem híztam(Lindynette 20-at szedek). 3-4 hónap után már kifejti a hatását a bőrre is. Valamilyen alakformáló tornát próbáltál már? De ha tartós kapcsolatban élsz, nyugodtan írass fel fogamzásgátlót, lehet, hogy lesz hatása.
2010. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam ez nem sima fogamzásgátló, ezt csak betegeknek írhatják fel és ezt csak úgy másnak nem írhatják fel fogamzásgátlásra, és olyanok írjanak nekem, akiknek tapasztalatai voltak vele kapcsolatban. Elvileg nagyon megemeli szervezetben az ösztrogént, és olvastam betegtájékoztatóját neten is, meg élőben is, de tapasztalatra vagyok kiváncsi, Elvileg ez mindenkire hasonlóan kéne h hasson. De nem az alakom miatt szedem.
2010. ápr. 3. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én kb 2 éve szedem a Cipro-t. Sajnos én nem tartozom a tipikus sovány lányok közé, örökletesen a "husisabb" fajtából vagyok. Az első fél évben kb 5 kilót híztam, mert hát valljuk be, meghozta az étvágyam. Aztán elkedztem figyelni rá, hogy mit zabálok össze vissza. Viszont szerintem mellben is "megerősödtem", amit pozitívumnak veszek. Sok sikert :)

2010. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hát más fórumokon kb 10 lányból 7 írta hogy nőtt a melle, ebből 4-5 azt h jelentősen (egy két kosár) és fél év alatt, egy év alatt, ez durva

fájhatott biztos


hát hormonzavarom van, nálam sajna daganat termeli (hipofizis) nameg vannak a cisztáim, és szeretnék gyereket

egyszer


24 éves vagyok

2010. ápr. 4. 01:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én tavaly augusztus óta szedem a Cypromixet. Aknés volt a bőröm és PCO-s vagyok. Nem híztam egy dekát sem tőle, de a mellem nagyobb lett, 85C-s melltartó helyett most már 90C-set kell vennem. (mondjuk ez nem vészes)


Nekem a PCO miatt szednem kell Merkformint is, aminek segítségével 6 kilót fogytam novomber óta. :)

2010. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*november :) (bocsi:))
2010. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen de ha 85 C ről 90 C lett a melled, akkor nem a melleid nőttek, mert a mell méret az a kosár, ha csak a centi változott, akkor a kerületére híztál, a mell akkor nől hogyha 85 C ről 85 D re nőtt volna monduk, vagy 90 D re pl


de az jó ha látszólag tényleg nőttek, és csak ott :)

2010. ápr. 7. 00:33
 8/8 A kérdező kommentje:
hacsak nem mellbe híztál 5 centit, de az még a C tartományba esik bele, csak már kicsit passzosabb a kosár a cicin :)
2010. ápr. 11. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!