Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas tesztoszteron szint?...

Magas tesztoszteron szint? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok es valószínűleg tobb tesztoszteron van a szervezetemben mit kene.

Olyan helyeket vagyok szoros ahol egy lanynak nem kellene legalabbis nem ennyire (has, combon nagyon latszik, fenek, nyak, mellkas..)

Nrm voltam meg orvosnal mert nagyon szegyenlem es tudom mindenoi azt fogja irni hogy menjek el ne szegyelljem de nem megy.

Raadasul volta olyan hulye hogy leborotvaltam..

Utalom hogy nem lehetek olyan mit a tobbi normalis lany es az onbizalmam emiatt a sotet sarokban van. Komolyan mar azon is gondolkoztam hogy ongyilkos leszek mert igy nem lehet elni. Nagyon szornyu es tudom hogy nem en vagyok az egyetlen ezert is irok ide mert hatha akad valaki akinek valamilyen gyogyszer vagy barmi segitett.

Szoval elsosorban szeretnem ha olyan emberek irnanak akik tudjak mirok beszelek

(Azok a ferfiak akik "buknak" az ilyen nokre ne irjanak koszonom!)



2016. márc. 24. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonsort néztek -e már?
2016. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem
2016. márc. 24. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvosodtól egy sima nagy laborra. És fel kellene keresni egy endokrinológust, aki helyre teszi a hormonháztartásod. A öngyilkosság nem megoldás, ezek kezelhető és kordában tartható problémák, de el kellene menni orvoshoz..
2016. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Es ha elmegyek ott mit csinalnak?

Hogy zajlik ez a kezelés?

2016. márc. 24. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Az endokrinológus beszélget veled, kikérdez a tünetekről, családról, mikor kezdődött, menzesz, pms, meg is nézi ezeket a területeket. Ad beutalókat, mert hormont csak ő vagy nőgyógyász kérhet. Ciklus adott napjain kell menni vérvételre.
2016. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Csak hat olyan rossz foleg ha meg is nezi es felek is nincs kivel ekmennem mert senki se tud errol..

2016. márc. 24. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahová én járok endo dokihoz ott ki is van írva hogy nem jöhet kísérő, mert feszélyezi a többi beteget is, valamint kicsi a váró (egyszerre 3 ember tud leülni) magán klinika.

Amúgy ezek a dokik látnak rosszabbat, van akinek az egész hátát vastag szőr borítja, férfiak járnak hozzájuk tejszivárgással, stb. ezek rosszabbak. Amúgy csak fel kell húzni a pólód, megnézi a hasad, mert ott a hízási csíkokat is keresi, így látja a tápláltságod is.

Olyat nem csinál, ami neked kellemetlen lenne, megkérdezik általában hogy megengeded-e.

2016. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ertem

Es esetleg uzenetben letudnad irni hova jarsz? Varos? Es maganklinika.. gondolom itt fizeni kell vagy rosszul tudom?

2016. márc. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!