Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, és még nem...

14 éves vagyok, és még nem menstruálok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (vagyis már majdnem 15) és még nem menstruálok, pedig a melleim nőnek, és már rendesen szőrösödöm is. Anyukámnak 12 évesen jött meg, és mindkét nagymamámnak 11 évesen. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert félek, hogy nekem már nem nagyon fog megjönni...

2016. márc. 24. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy még nem jött meg. (De most komolyan. Egyik pillanatról a másikra elmegy az életkedvem, borús gondolataim lesznek, következő pillanatban meg mindenen röhögök. Nem akarod te ezt.)

Egyébként meg semmi bajod nincs, mindenkinek máskor jön el az ideje, mindenki máskor érik.

13/L

2016. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Majd ennek is eljön az ideje.
2016. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ne parázz ezen, ha egészséges vagy úgyis megjön. De ha tényleg nagyon zavar akkor menj el nőgyógyászhoz ő hasznosabb dolgokat tud majd mondani. Én 10 éves voltam amikor először megjött és igazából fel sem fogtam az egészet. Neked legalább lesz annyi eszed,hogy ne anyád tanácsát kelljen kérned és ne kelljen megkérdezned őt, hogy ilyenkor mit hogyan kell.
2016. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
3%
Menstruálj.
2016. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez egyénenként változó dolog, és csak akkor kóros, ha 16 évesen még nem menstruálsz.
2016. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. 17 éves korig teljesen normális ha megjön.
2016. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most lettem 16 és én sem:D Elmentünk nőgyógyászhoz és csak ilyen ultrahangos vizsgálatot csinált, meg vérvételt. Valamilyen hormonból kevés van, de kaptam rá gyógyszert, amit most kezdtem el szedni. Ne izgulj, várj még egy évet és ha még mindig nem jött meg, akkor menj el nődokihoz:)
2016. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Semmit ne csinàlj. Nincs veled semmi baj, normàlis ha 17 éves korodig nem jön még. De, ha ennyi jel utal rà, akkor lehet pàr hónapon belül megjön.
2016. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ! 😊
2016. márc. 26. 21:32
 10/12 anonim ***** válasza:

20:57

De nem hüvelyi UH-t ugye?

2016. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!