Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok mondani hatásos...

Tudnátok mondani hatásos módszereket, amivel csökkenthetem a menstrúáció erősségét? 17/L

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
állítólag a cickafarkfű tea jó ilyenre. nam saját tapasztalat csak hallottam.
2016. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló.
2016. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tele van a tv ilyen reklámokkal, ami csökkenti.

Hol élsz te???

2016. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hármas! Te hol élsz? Miféle reklámokról beszélsz?


Kedves kérdező! Hány napig tart a vérzésed? Miből gondolod, hogy abnormálisan erős? Mennyi időközönként kell betétet cserélned?

Egyébként szabályosak a ciklusaid?

2016. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lolbert Krisztián válasza:
Sajnos nem. De ha valami túlzás van a testben, akkor valami meg alul működik. Ilyenkor a harmóniára kell törekedni... Harmonizáló energiakezelést pl. a Szeretet Fénye Alapítványban kaphatsz ingyenesen... Keress rá. Vidéken is van, meg Pesten is...
2016. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anette2320 válasza:
Nőgyógyász szivesen válaszol erre a kérdésre. Okosabban is tennéd ha onnan szednél információt. Egyébbként valóban a fogamzásgátló alakít a dolgon.
2016. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó hülye az aki ilyenért fogamzásgátlót írattat magának. Nekem évekig erős volt, de nem tudtam az okát, aztán kiderült a pajzsmirigyem nem jól működött.Nőgyógyász-hormonos vérvétel háziorvos,TSH nézés.
2018. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!