Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjöhet a mensi emeléstől?...

Megjöhet a mensi emeléstől? még rendezetlen a mensim 12 vagyok.19-én szombaton jött meg 5 napig tartott (volt mikor 6,7 napig is tartott).

Figyelt kérdés
tegnap (24-én) már nem volt.... csak egy kicsit barnáztam.. ma segítettem anyukámnak nagyon nehéz csempéket kihordani és megjöt.... ez az emeléstől lehet? vagy csak az előző folytatódik egy kis szünettel???

2016. márc. 25. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet az emeléstől könnyen, ha nem rég múlt el, ilyenkor még a meleg víz is visszahozhatja, aki erzekenyebb ilyenre
2016. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát.... köszi.... :) (bár nem igen hiszem,hogy érzékeny lennék ezekre, de előfordulhat..) mégegyszer köszönöm a választ...
2016. márc. 25. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor is kijött volna még ez a maradék, ha nem emelsz csempéket. Az emeléstől viszont felgyorsult a folyamat, azért látszik ismét pirosnak. Ha csak úgy magától válik le a maradék kevéske nyálkahártya, és szépen lassan távozik, akkor már csak barnán látott volna napvilágot.
2016. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!