Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül TB támogatás...

Mennyibe kerül TB támogatás nélkül egy szűzhártya bemetszés/eltávolítás? És mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Egy vibrátor mélyebben mozgatva megteszi diszkrétebben és olcsóbban .
2016. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legegyszerűbben úgy derítheted ki, milyen összegre számíthatsz, ha felhívod a nőgyógyászod akihez amúgy járni szoktál és és megkérded tőle. Úy biztosan a pontos összeget fogod tudni. Ahány praxis annyiféle árai vannak a különböző vizsgálatoknak és beavatkozásoknak. hiába írja meg egy dunántúli egy Békés megyeinek, hogy itt ennyi, mivel valószínűleg az két különböző helyen elvégzett beavatkozás ára jelentősen el fog térni. A legjob mindig azt megtudni ahol majd elvégzik, hogy biztosat tudj.
2016. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha jól hallottam néhány perces beavatkozás, ha semmi kockázati tényező nincs ami miatt valamire még oda kell figyelni.
2016. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, amint tudom megkérdezem. Jelenleg Németországban tartózkodom és nem tudom a nőgyógyászom telefonszámát.

Ha bárki tud esetleg egy átlag összeget mondani, mindenképp megköszönném.

2016. márc. 30. 19:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!