Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok. Vettetek eszre magatok...

Lanyok. Vettetek eszre magatokon, hogy mielott meg kell jojjon a havitok, az elotti heten megy a hasatok?

Figyelt kérdés
En ezt figyeltem meg vagy 3x.. Meg kellett volna jojjon hetfon, de meg mindig nem jott meg. Szoktam inni egy novenyi kivonatu cseppet, reggel s delbe vizzel, 25 cseppet, de most egy hetig nem tudtam inni, mert elfogyott, utanna folytattam. Lehet -e miatt is kesik? Kozosulesem nem volt.. Csak oralis..

2016. márc. 31. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:
S most vagy 4 napja megy a hasam
2016. márc. 31. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem előtte, hanem közben szokott. Előtte csak "kirügyezek", tiszta pattanásos mindig az állam.

Sok minden miatt késhet egyébként, ha többször előfordul én elmennék vele orvoshoz.

2016. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul, de csak közvetlen előtte ill az első egy-két napon hasmenés. Viszont ha nálad ez rendszeres, akkor nálad a fogamzásgátló tabletta nem fog biztonságosan működni, erre majd gondolj! Késni sok mindentől késhet, stressztől, lappangó betegség miatt, hormonális diszbalansztól, stb. Van olyan gyógynövény, ami hat a női ivari működésre, pl. cickafark, tehát akár az is befolyásolhat (nem írtad, mi volt a gyógynövényes cseppben).
2016. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom a valaszokat :)

Nem jut eszembe a neve, de mikor hazaerek megirom. Amugy nagyon jo, amiota iszom a cseppeket, ha rendszeresen iszom fix 28 napra szokott jonni.

Amugy kb 18.-an volt az az oralis, de tobb semmi. Nem dugta be, s ha hozzam is dorzsolte volna magat, nincs hogy.. szerintem :))). Idgesit, hogy most kesett...

2016. márc. 31. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a cseppek így beállítják a mensidet, akkor biztosra veheted, hogy okozhat változást, ha elhagyod őket. Szóval könnyen lehet ez a hunyó.
2016. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam előtte 2-3 nappal hígabb széklet (de nem hasmenés) van és puffadás.
2016. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel jott meg a havim :). Akkor csak a miatt, h kihagytam a cseppeket egy hetig
2016. ápr. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!