Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb oldali petefészkem...

Liliannagrey93 kérdése:

A jobb oldali petefészkem kitapinthato es nagyobb, mint a másik, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

23 eves lány vagyok, pár napja vettem eszre, hogy az alhasam a petefeszkemnel kidudorodik. Par honapja volt éles hasfajasom, es neha székrekedés is előfordul... Az interneten rakerestem, tobb helyen olvastam ilyen tüneteket a petefészekrakrol... Kezdjek megijedni??

Bar igazából már így is eléggé ijedt vagyok:(


2016. márc. 31. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Csodálkoznék ha ki tudnád tapintani a petefészked. Szerintem inkább a beleidben levő székletrögöket sikerült megtalálnod.

Egyébként meg menj orvoshoz ha aggódsz.

2016. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az alhasamban, egész oldalt éreztem a duzzanatot, es félek nagyon... Megyek is, de nagy valószínűseggel csak kedden fogok bejutni, elobb nem, es az még elég messze van:(
2016. márc. 31. 23:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalon?

(mert ugye két petefészek van)

2016. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, csak a jobboldalon.... :( az alhasam tajekan
2016. márc. 31. 23:59
 5/10 anonim válasza:
Szia!Mindenképp orvos!Jól olvastad amit olvastál,lehet petefészekrák jele.De nem kell mindjárt a rosszra gondolni,lehet petefészek ciszta.Az unokahugomnak is ilyen tünetei voltak,félt ő is,de kiderült h ciszta,neki még mozgott is.
2016. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem zi! Megyek is majd mindenkepp, de az meg sajnos eleg messze van... Csk kedden kerulok be, ha bekerulok egyáltalán :(

Magyar eü:(

Nekem nem mozog semmi, a medencecsontom felso reszenel a hasamban erzek egy megnövekedett valamit... A másik oldalon is van, de ott kisebb sokkal... Úgyhogy nem tudom, tenyleg kezdek megijedni már :(

2016. ápr. 1. 15:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Az unokahugod mennyi idős volt egyébként??
2016. ápr. 1. 15:26
 8/10 anonim válasza:
Az unokahugom 24 éves.Egyébként a petefészek a cisztától is megnagyobbodhat.
2016. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kérdező, azt szeretném kérdezni hogy mi volt az a kidudorodas? Minden rendben veled mit mondtak az orvosok? Fontos lenne ha válaszolnal mert nekem is ez a problémám
2021. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Légy szíves kérdező, szeretném ha válaszolnál, már tudni akarom
2021. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!