Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínű az antibiotikumtól...

Valószínű az antibiotikumtól lett kiütéses az egész arcom, nyakam, hátam teteje. Mit tudok ellen tenni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Femiflo, Supplin, Zitrocin. Ezeket a gyógyszereket kellett szedenm nőgyógyászati probléma miatt (fertőzés) plusz Betadine kúpot. Az összes gyógyszer mellékhatásaként fel van tűntetve, hogy "bőrkiütés". A 3. vagy 4. napon vettem észre az első kis pattanásokat. A gyógyszert tegnap előtt hagytam abba, de a mai nap úgy keltem hogy a homlokom és a nyakam tele van! most így estére meg még több. sose voltam ilyen pattanásos, tud valaki tanácsolni valamit? volt már valakivel ilyen?


köszönöm

L 19



2016. ápr. 5. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp egy hete, de nem pöttyökben hanem foltokban. Én abbahagytam azonnal az antibiotikumot fenistil allergia gyógyszert vettem be és first aid aloe vera srayvel fújtam be.. Másnapra elmúlt.
2016. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szeded a gyógyszereket és azok miatt volt, akkor magától el fog múlni pár napon belül. Ha mégsem, akkor irány a bőrgyógyász! Nekem csalánkiütés szerű foltokkal lett tele a testem és a karjaim a legutóbbi antibiotikum kúra alatt, de az is elmúlt pár napon belül.
2016. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! akkor egyenlőre várok még pár napot:)
2016. ápr. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!