Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most fejeztem be tegnap az...

Anonimuspuszmusz kérdése:

Most fejeztem be tegnap az első level beszedeset. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon jártas ebben meg és tanácsot kérnek ezügyben, hogy ki kell e hagyni 1 hetet vagy nem?

2016. ápr. 7. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a levél végén van 7 nap szünet (ha 21 szemes a gyógyszered és nincs placebo benne), ekkor jön meg a megvonásos vérzés és a 8.napon folytatni kell a következő levéllel. Ha pl ma azaz csütörtökön veszed be az utolsó szemet, akkor jövő pénteken kell bevenni a következőt.
2016. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

OLVASD EL A EETEGTÁJÉKOZTATÓT!!!Hogyan kell szedni...(Direkt kiabálok!)Nem egyformák.

Vagy ha nem vagy képes, mert hosszú, akkor írd ide a gyógyszer nevét, és mi majd megkeressük neked.

2016. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jangee fogamzásgátlót szedek. Igen elolvastam de inkább meg kérdezem előtte meg mást is hogy biztosan jól csinálom e. Tegnap vettem be az utolsó szemet és ma ilyen kis barnas folyasom volt..
2016. ápr. 7. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad volna, akkor nem kellett volna feltenni ezt a kérést, mert feketén-fehéren le van írva: "Egy csomag 21 tablettát tartalmaz. Minden egyes tabletta mellé oda van nyomtatva a hétnek az a napja, amikor be kell venni. Például ha a szedést szerdán kezdi el, válassza ki azt, ami mellett "Szerda" feliratú jelző áll. A buborékfóliás csíkon a nyíl által mutatott irányt kövesse addig, amíg mind a 21 tablettát be nem vette.

Ezután ne vegyen be 7 napig tablettát. A hét tablettamentes nap alatt (amit tabletta- vagy gyógyszermentes hétnek is neveznek), vérzésnek kell kezdődnie. Ez az úgynevezett "megvonásos vérzés", ami rendszerint a gyógyszermentes hét 2. vagy 3. napján kezdődik.

Az utolsó Jangee filmtabletta bevétele után a 8. napon (azaz a tablettamentes hét utáni első napon) kezdje el a következő csomag szedését, függetlenül attól, hogy tart-e még a vérzés. Ez azt jelenti, hogy minden csomagot a hét ugyanazon napján kell elkezdenie, és hogy a megvonásos vérzésnek minden hónapban a hét azonos napján kell kezdődnie.

Ha így szedi a Jangee filmtablettát, védve van a terhesség ellen azon a 7 napon is, amikor nem szed tablettát."

2016. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap szerda volt, akkor jövő csütörtökön kell bevenned a következő levél csüt feliratú szemét.
2016. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Viszont az nagyon rosszat jelen hogyha a mensztuaciom csütörtöki napon jött meg és én meg a hétfői tablettaval kezdtem?
2016. ápr. 7. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekes, hogy mikor jött meg. Ha csütörtökön kezded a következőt, akkor a csütörtökivel kezdd. Mért kezdenéd hétfővel? Nem véletlenül találták ki, hogy jelzik a napokat!
2016. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, már így tudom. Csak én az első levelet igy szedtem be hogy (csutortokon jott meg de) hetfői bogyot szedtem be..
2016. ápr. 7. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!