Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Már 5 napja...

Mi lehet a gond? Már 5 napja késik

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruációm, semmi jele nincs, hogy egyáltalán meg akarna jönni, fertőzést még életemben egyszer sem kaptam el. Terhességi teszt a várt nap után két nappal negatív volt. Természetesen nőgyógyászhoz tervezek menni, de valakinek esetleg van tippje, vagy hasonló tapasztalata?

2016. ápr. 10. 12:27
 1/8 anonim válasza:
84%
Stressz, felfázás, lelki dolgok (itt visszakanyarodhatunk a stresszre -> rágörcsölsz, hogy terhes vagy)... Ezek miatt simán késhet.
2016. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem már 8 napja késik, szintén nincs terhesség Se nagyon arra utaló jel,hogy jönne. Lehet valamilyen fronthatás is
2016. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felfázás biztos nem lehet, azon pedig nem görcsölök, hogy az vagyok e, talán a stressz, bár nincs több, mint eddig valaha lett volna, de köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 10. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most egy hónapot késett, de megjött. 2 negatív tesztem volt. Tesztelj később is. Tudom könnyű mondani, de ne stresszelj emiatt tényleng csak késlelteti!:)
2016. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Negatív tesztek után ma lett egy alig látható pozi. Két nap múlva megnézem újra.:)
2016. ápr. 12. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi lett azóta? Megjött végül?
2016. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, és még napokig várnom kell, mire a nőgyógyász is tud fogadni.. éljen az SZTK
2016. ápr. 17. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2017. jún. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!