Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok tenni? És mi lehez ez?

Mit tudok tenni? És mi lehez ez?

Figyelt kérdés

Ma barátommal elmentem vásárolni, reggel megjött, annyira nem görcsöltem,de amint beértünk a plázába rosszul lettem...Lementünk a gyógyszertárba és vettünk egy doboz Buscopan forte-t.Bevettem egyet, de nem használt, rá egy órára már le kelltt üljek, mert elkezdtem szédülni, aztán egy szál pólóra levetkőztem és a farmernadrágom szárat is felhajtottam...De ugyanúgy izzadtam.Aztán epmentem mosdóba, ott is nagyon görcsöltem, bent voltam vagy 10 percig, nagyon kicsit jobb volt, aztán kimentem a mosdóból és ugyanúgy rosszabbul lettem.Felöltöztem és megkértem barátom, hogy menjünk haza, merg nagyin rosszul vagyok. Fél11 óta 2. Buscopan-nál tartok.Nem ettem, mert nem tudok enni, annyira görcsölök. Ennyire még soha nem görcsöltem!

Vannak pszichés próblémáim, ezekre szedek Floxet 20 mg-os kapszulát.



2016. ápr. 10. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!