Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dienille fogamzásgátlóval mik...

Dienille fogamzásgátlóval mik a tapasztalatok? Mit kell róla feltétlenül tudni, milyen mellékhatások jelentkezhetnek az elején?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a receptet a dokimtól, de elég fura pasas, úgyhogy nem mondott semmit vele kapcsolatban, csak megnézte a vérvétel eredményét, és felírta ezt a gyógyszert. Kíváncsi lennék, kinek milyen tapasztalata van vele, és mi az, amit mindenképp tudni kell róla, mielőtt elkezdem szedni. Mennyire vált be? Rajta van a tájékoztatón, hogy ha a ciklus első napján kezdjük el szedni, akkor azonnal véd a terhességtől, ez mennyire megbízható? Illetve, akik régebben szedték, de abbahagyták pl. azért, mert babát akartak, azoknak mi a tapasztalata, nem volt gond a teherbeeséssel?


Köszönöm előre is a segítséget!

19/L



2016. ápr. 12. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb tablettának ugyanolyan mellékhatásai vannak pld:

-előfordulhat pecsételő vérzés

-mellfeszülés,mint mikor megjön

-tisztitja az arcbort 😊

2016. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén első válaszoló: a menstruáció elejétől ajánlom.:)
2016. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányinger, mellfeszülés, ritkán embólia. A használati útmutatót olvasd el.
2016. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de kb mindre ugyanaz van írva, és mindegyik baromi ijesztő. Épp ezért tapasztalatok érdekelnének, nem száraz orvosi tények.
2016. ápr. 21. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Az idegrendszerbe is bezavar. Ha gyenge az idegrendszered, akkor nem biztos, hogy tudod majd szedni.
2016. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 6 évig szedtem, pecsételő vérzésem volt tőle többször is, meg mellfeszülés, 6 év után folyamatos fertőzések miatt váltottam, doki szerint hosszú távú szedése (4 év felett) okoz ilyen fertőzéses hajlamot.
2023. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!