Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, fiatalabb nők, anyukák...

Lányok, fiatalabb nők, anyukák, idősebb nők! Nektek mi vált be a menstruációs fájdalomra?

Figyelt kérdés

Mióta először megjőtt (2011) nekem mindig iszonyat szenvedès,volt,hogy hánytam,összeestem,voltam már gyermeknőgyógyásznál (mivel 17 vagyok,így oda mentem),de mivel szűz voltam nem tudott ugye rendesen megvizsgálni,de kaptam egy gyógynövényes gyógyszert, ami nem használt,ès így nem is tudtak mást ajánlani, mivel èn nem akarok fogamzásgátlót szedni (azóta èlek nemi èletet,de mèg egyenlőre nem akarok fogamzásgátlót, amíg nem komoly a dolog,meg mèg csak mostanában akarok nődokihoz is menni,ha betőltöm a 18-at,hogy már felnőtthöz mehessek)

Nektek mi vált be? Valami gyógynövényes tea? Egyèb alternatívákat tudtok mondani? Nektek ilyenkor mi a jó? Èn egyszerűen nem vagyok kèpes suliba se menni az első kèt nap,mert fèlek,hogy összeesek ès hát bejárós vagyok,nemtudok csak úgy hopp hazamenni

Köszi a segítséget előre is!



2016. ápr. 14. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem amikor megjött 2 évig nagyon erős fájdalmaim voltak, csak cataflammal tudtam létezni.

Mostmár jó a sima algoflex, no-spa, és egyéb görcsoldók is

2016. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan borzalmas.

Előtte figyelj jobban oda magadra:

Ne egyél zsírosat, fűszereset, cukrosat, tejterméket, ne igyál alkoholt.

Az első nap én 2 db algopyrint, vagy cataflamot vagy algoflexet szedek be, de 1 egyikből sem elég. :(

2016. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ènis cataflamot szedek,de azis akkor hat,ha időben beszedem :/ ès ha kèsőn akkor akár ki is jön
2016. ápr. 14. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami görcsoldó mozgást végezni (elég pl. futás is) de ha erre nincs lehetőség jó rá a meleg is (meleg vizes palack, pléd...) de igen, vannak gyógynövényes teák, az Algoflex-m gyógyszer pedig a menstruációs fájdalmakra van kialakítva: azt is kipróbálhatnád. Ez pedig egy személyes módszer: próbálj meg nem a fájdalomra figyelni hanem valami mással foglald el magad (ettől persze nem lesz sokkal jobb, de rosszab biztosan nem ☺)
2016. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, a teákat kihagytam: cickafarkű vagy gyömbértea jó lehet rá.

2-es voltam.

2016. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Hát én otthon szoktam maradni az első nap, szóval akkor fájdalomcsillapító ami nem igen hat, szóval azt nem ajánlom, fekvés és melegíthető iszappárna. Az nagyon jó. De nem celluxozhatod magadhoz mondjuk a suliban, szóval ez kimenésre kilőve. Ettől még otthonra jó ha esetleg még nincs:)
2016. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Algoflex M
2016. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!