Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bepisiltem éjszaka?

Bepisiltem éjszaka?

Figyelt kérdés
Arra keltem, hog nedves a bugyim és kb egy 20 centis folt van alattam. Fel is vagyok kicsit fázva, azaz "csöpög a pisi", olyan ,mintha állandóan kellene, pedig csak egy két csöpp jön, na de tudjátok milyen ez. Nem álmodtam wc-ről, semmi ilyesmi. Párom nyugtatgatott,hogy nincs ebben semmi para, majd viccelődött, hogy veszünk Ten a lady-t. 4 éve együtt vagyunk, tudom, hogy viccelődött, és ha jobban emlékszem 1 éve is mintha ébredtem volna erre, de nem biztos és akkor sem csináltam belőle nagy ügyet. Most viszont aggaszt. Nem ittam lefekvés előtt és mivel felvagyok fázva, ki is pisiltem magam. Tanács? Köszönöm

2016. ápr. 17. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy tudsz aludni felfázva. Én ilyenkor képtelen vagyok aludni, vagy felébredek 20 percenként. Az sem jó, hogy nem ittál, azért mert nem iszol, még kell gyakran pisilned, csak jóval fájdalmasabb és tovább tart a betegség. Igy nemcsoda, hogy bement. Ilyen esetben tényleg kellene valamilyen betét. Orvoshoz sem ártana menni a felfázással.
2016. ápr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MEnj el elöször urulógushoz, meg nögyógyászhoz is, mert a felfázáson kivül lehet hólyagsérv, méhsüllyedés is az oka.
2016. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ne aggódj, megeshet, ha fel vagy fázva! Egy urológiaivizsgálat biztos jól jöhet, de a felfázás elmúltával ez is el fog:) Addig is, ha ílyen előfordul egy vastagabb betét tényleg nem is rossz ötlet:)

Jobbulást Neked:)

2016. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm. Nem mentem sehova, és azóta sem történt semmi.:)
2016. máj. 19. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!