Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy menstruáció...

Mitől van az, hogy menstruációnál erős szúrós fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés
Régen a görcsökkel szenvedtem, aztan mióta fogamzásgátlót szedek enyhült vagy teljesen elmúlt. Mostanában azonban visszatért nagyon erős szúrós fájdalomként, ami egészen a gyomromig hatol és nagyon intenzív. 18/L

2016. ápr. 20. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, mert ez jelezhet valamilyen nőgyógyászati problémát. Pl. ciszta, mióma. Menstruáció elmúlta utáni napokban érdemes menni.
2016. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cisztám most volt nyáron és azért is irattunk fogamzásgátlót, lehetséges, hogy előfordulhat még ezek után is?
2016. ápr. 20. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Jártál kontrollra? Felszívódott?

A fogamzásgátló sajnos még jobban összezavarja a hormonháztartást. Én már megbántam, hogy szedtem.

Sajnos a ciszták bármikor kijöhetnek újra.

Szerintem minél előbb menj orvoshoz, mert nekem akkor voltak ilyen nagy fájdalmaim, amikor a gyomromig végig fájt a hasam, amikor megnőtt a ciszta.

2016. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam és mindent rendben találtak szerencsére. Nem tudom mitől lehet, de minden menstruációnál erősebbnek érzem ezt a fájdalmat. Köszönöm és megfogadon a tanácsod, ha elmúlik elmegyek dokihoz.
2016. ápr. 20. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen erős fájdalom nem normális.

Nagyon nem mindegy, hogy milyen orvoshoz mész, hogyan vizsgál meg. Van, aki kézzel is érzi, ha van ott valami, de a legbiztosabb a hüvelyi UH. Persze ahhoz is jó UH-os kell. Mert volt, hogy nekem azt mondta az ügyeleten a doki a cisztára, hogy az az érett pete. De nem az volt, utána voltam UH-os szakorvosnál és ő rögtön látta, hogy ciszta, ráadásul olyan, ami nem is szívódik fel magától.

2016. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!