Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erdemes tejsav bacis kup...

Erdemes tejsav bacis kup melle szajon at szedheto tejsavat tartalmazo taplalekkiegeszitot is alkalmazni?

Figyelt kérdés

Mindketto receptnelkuli. Mar sok nogyogyaszt megjartam, folyton folyasom van, altalaban bakteriumhoz kotheto, kikezelnek ujrakezdodik.


Eletmodot valtottam. Figyelek meg jobban a higieniara. De mar valahogy semmi se hasznal, nem 1 nem 2 orvosnal voltam. Magannal is. Ebben a varosban is, masikban is. Mar semmi otletem.


Most megint elkezdtem erezni,de szinte par napot leszamitva folyamatosan van. Volt mar hasi ultrahagon,huvelyi ultrahangom, mindenfele mintavetel, szoval remalom az egesz.


Mostanaban "csillogos" folyasom van,de ugyanaz tavozik az orrombol is faj is a torkom, kezeltek is antibiotikummal.


Vegso elkeseredesemben arra jutottam, mi lenne ha szajon at szedheto tablettat (tejsav) plusz huvelyit egyszerre hasznalnam? Van ertelme, vagy hulyeseg? Artani csak nem art,hogy "2x-es " dozist alkalmazok? Kb ez az egyetlen, amit meg nem probaltam. De felve probalom mar ezt is ki, mert a sok venykoteles,venynelkuli, maganorvos mar kb minden penzem elvittek.


Van ertelme ennek, amit szeretnek? Ha nincs masnak van otlete?


Egyebkent volt mar streptococcus B-m, vagina bakteriozis, es kb minden amit el tudtok kepzelni, volt,hogy nem is mutatott ki semmit. Annyira szeretnem mar,hogy ez a remalom veget erjen.


Szexualis eletet nem elek most, fogamzasgatlot nem szedek. Alsonemut magas hofokon mosom, cukrot nem fogyasztok, emiatt most mar a szenhidratot is megprobalom teljesen kizarni, mar rengeteget fogytam is emiatt,hogy probalok az etkezesre odafigyelni hatha amiatt...de alig latok nemi valtozast...30 eves vagyok...


2016. ápr. 23. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokat stresszelek ez igaz,olvastam,hogy ez kihozhatja,na de ennyire...ezt nem hiszem, szerintem nem kezelnek elegge ki. De megis van,hogy semmit se mutat ki.
2016. ápr. 23. 18:01
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja persze azt kihagytam,hogy viszket,eg, szur. :( Van, hogy erosebb,de most csillogos,nem annyira feher,van hogy sargas.


Ezert gondoltam,hatha most amig nem annyira "veszes" elkezdenem ezt a "dupla dozist" hatha hasznal? Tapasztalatok? Van meg itthon betadine kupom, de tul sok jot nem olvastam rola sajnos. Nem vagyok hive onmagam kezelesenek. Evek ota kezelgetnek 1x se vettem recept nelkuli keszitmenyt,egeszen eddig az evig,mikor akarhany orvoshoz elmentem,szinte mind canestent irt fel, amit megvehetnek receptnelkul is, igaz dragabb,de amennyit az orvosnak otthagytam,plusz elmenni...hat...

2016. ápr. 23. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szájon át tejsav? Még nem hallottam. Én október óta vagyok hasonló cipőbe.:( Nekem most a tejsavas irrigálás vált be, és elkezdtem használni anionos tisztasági betétet. Több dokinál voltam, több gyógyszert kipróbáltam de áttörést egyik sem nem hozott. De rengeteg pénzembe kerültek.
2016. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!