Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szaisztok. Nem nagyon tudom...

Szaisztok. Nem nagyon tudom hogy fogalmazzak de megpróbálom tömören a lényeget! (? )

Figyelt kérdés

Szóval...a barátnőmmel még nem szexeltünk mert még várni akar az elsővel...de orál már volt...és én az ujjamat is használtam.mármint benyúltam neki...nem is fájt neki..de mikor másodszorra próbáltam akkor mondta hogy fáj neki és nem is erőltettem...utána elkezdett neki viszketni 2 nap múlva...elment vele orvoshoz és kapott rá krémet amitől elmúlott....de most pár hétre rá ugyanez a probléma...mikor érzi hogy fáj neki akkor én abbahagyom és rá egy két napra előjön neki ez a viszketés..meg piros neki és kis fehér hólyag van rajta...(én nem láttam ezt ő mondta).


Köszi a válaszokat előre is :)

esetleg valami ötlet hogy mitől lehet ez?


2016. ápr. 26. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb attól ha koszos a kezed, mielőtt oda nyúlkálsz alaposan moss kezet, bár kétlem, hogy mindkét alkalommal tök koszos kézzel csináltad volna.
2016. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csak a kezed mosd meg, hanem használj körömkefét is.
2016. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általában fürdés után szoktunk (játszani) egymással...körmömet meg rendben tartom :/
2016. ápr. 26. 21:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak akkor jött ez elő nála mikor fájt hogy benyúltam...ha nem akkor semmi baja sem volt utána.
2016. ápr. 27. 05:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki ez max. akkor fájhat ha szűz és akkor is csak a szűzhártya miatt fáj. Fehér hólyag nem lesz semmilyen ujjazástól, vörösség, viszketés lehet, ha bacis, koszos kézzel nyúlsz hozzá. Szerintem ez inkább valami pszichés dolog lehet a barátnődnél, parázik az egésztől, vagy ilyesmi. Beszélgessetek többet a szexről és nagyon figyelj oda rá, hogy mi az amit igazán akar és mi az, amit nem.
2016. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ebbe lehet valami mert eléggé parás...aggódós fajta :)

Megpróbálok beszélni vele.

Köszi a válaszokat mindenkinek :)

2016. ápr. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!