Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges mellrák?

Lehetséges mellrák?

Figyelt kérdés
Nehany napja szuro,nyilalo fajdalmat erzek a jobb mellembe! Nem tudom mennyire szamit,1eve van implantatumom,eddig semmi gondot nem okozott,meg ahogy utana olvastam,nem lehet gond vele! Viszont olvastam olyat,hogy ez havi verzes jele is lehet,viszont ilyet en meg soha nem ereztem,mintha tuvel szurkalnak! Egesz nap tart,de idoszakosan jon elo.kb egy mp-ig tart aztan van,hogy 5-10percig semmi. Nehany napom van a kovetkezo verzesig,de mint mondtam,ilyet meg nem ereztem!a mellem szokott fajni,de ez a nyilalas szamomra ismeretlen! A masik gondolatom a mellrak volt,olvastam is,hogy bar ritkabb esetben,de lehet annak a jele! Mamamnak az egyik mellet eltavolitottak mellrak miatt,igy kicsit aggodom,hogy az lehet a hatterben! Valaki valami velemenyt?
2016. ápr. 26. 20:28
 1/1 Zsolt 75 válasza:
Szerintem a háziorvosnak, vagy a nőgyógyásznak mindenképp mond el ezt a problémát. Célzott kezelésre (ultrahang, röntgen, ct,mr), rendelésre ők tudnak tovább küldeni
2016. máj. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!