Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha menstruáció...

Mit csináljak ha menstruáció alatt éjszaka kifolyik a betétből a vér?

Figyelt kérdés

Tudom érdekesen hangzik de az éjszakai betét se hasznos :/

Normális válaszokat légyszí Köszönöm.


2010. ápr. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, átálltam tamponra és azóta semmi gond. Ha a nagyból is kifolyik akkor nincsen más megoldás...Bár eleinte nem akaródzott a tampon és akk 2-t raktam be de úgy se volt jó mert mindig fészkelődök álmomba és elmozdult
2010. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csinálom, hogy nagy tampon (ob super plus)+ éjszakai betét az első napokban arra az esetre, ha nem ébrednék fel tampont cserélni, akkor se ázzak át. Eddig ez így bejött.
2010. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem erős a vérzésed talán nem elég feszes a bugyid és elcsúszik, vegyél fel valami nagyon feszes bugyit, de sokan éjjelre 2-3 bugyit veszünk fel hogy ne mozogjon. Még vannak más megoldások is de azok durvábbak ...
2010. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ajánlanék figyelmedbe egy jó megoldást amihez se tampon se betét nem szükséges. Nappal is használhatod, vízbe is úszás közben és csak egyszer kell megvenni és nm is drága. Én nagyon szeretem még a hasi görcsök is elmúlnak. Sokkal jobb mint a tampon. Ha érdekel jelezd és küldök több infót

2010. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, nekem ha erős a vérzésem, akkor éjszakára beteszek két szárnyas betétet. Nekem az be szokott válni.
2010. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Utolsó előtti. Érdekelne :)
2010. ápr. 10. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha mensizek startból 2 bugyit veszek fel hogy fixen tartja a betétet, ha durvul a helyzet akkor éjjelre éjszakai betét rá bugyi rá egy törölköző, rá még egy bugyi , ez persze pelenka érzés de hasznos (csak éjjelre ajánlom).Ha nappal nagyon megvan éjjeli betét , rá két vastag pamutbugyi rá valami nejlon hogy ne ázzak át, rá valami nagyon rugalmas bugyi. Nyáron nem ajánlom...
2010. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!