Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nögyógyászati kúpot, hogy...

Nögyógyászati kúpot, hogy kell használni, hogy ne "follyon ki"? Elöször használok ilyesmit, nem tudom jobban fölkéne dugni vagy? Éjszakára kell használni. Egyébként hosszú a méhszájam, nem tudom ezért folyik ki?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy kifolyik. Lefekvés előtt feltolod, amíg bírod, beteszel egy tisztasági betétet, és reggelig/délig kifolyik az egész,így fejti ki a hatását.
2016. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül lefekvés után helyezd be, amikor már pisilni se mész ki utána, így egész éjszaka ki tudja fejteni a hatását és az pont elég, a nagyja úgyis felkelés után folyik ki.
2016. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Told fel, ameddig bírod. Érdekes, szülés után valahogy "bátrabb" lettem. Előtte betettem, de sztem nem alaposan. Amióta tényleg addig teszem be, míg lehet, azóta reggelre jön ki, délre, úgy hogy már "felszívódott", aminek fel kell.
2016. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Akkor tedd fel, amikor már mész lefeküdni. Esetleg rakj be tisztasági betétet, hogy ne az ágyneműt, fehérneműt kend össze, és reggel tegyél be egy újat, mert előfordulhat, hogy egy része nap közben fog kijönni. Vízszintesen fekve éjszaka nem mindig jön ki az egész reggelre.
2016. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Azt hittem velem van baj,h ki is jön :)
2016. ápr. 28. 13:46
 6/7 anonim válasza:

Az nem baj, hogy kijön :) Az a baj, ha túl hamar, vagy alig felszívódva jön ki.. Akkor nem olyan hatèkony a "kezelés". :)

Amúgy én is azt hittem eleinte hogy 100% hogy total felszivodik :)

2016. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felteszed amilyen mélyen csak tudod és lefekszel aludni.

Én az eü betétet ajánlom mellé.

Amikor először használtam betadine kúpot megjártam vele, az ajánlott tisztasági betét kevésnek bizonyult reggel mosással kezdtem.

2016. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!