Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt rosszkedv...

Menstruáció előtt rosszkedv normális?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy ilyenkor idegesek, hisztisek, én ezt egyáltalán nem tapasztalom, inkább nagyon csendes és magamba forduló leszek. Mindent olyan kilátástalannak látok, elkezdek agyalni mindenfélén, és hirtelen az összes problémám sokkal nagyobbnak tűnik. Először nem kapcsoltam össze ezeket a hangulatokat a menstruációval, de így visszagondolva rájöttem, hogy mindig a piros betűs napok előtt pár nappal törnek rám ezek a depressziós rohamok.

Valaki tapasztalt még ilyet? Valakinél így jön elő a PMS?


2016. ápr. 30. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenkor minden probléma hatalmasnak tűnik,amik szembe kerülnek velem. Csak én ilyenkor otthon nem tudom kontrollálni magam, és kiabálós leszek néha, veszekszek a másik családtagommal apróságokon. És csak sokkal később jövök rá,hogy milyen buta voltam egy pici dolgon felkapni a vizet.

Feszültebb vagyok ilyenkor.

De a suliban visszafogom magam, vagy munka közben.

2016. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok feszült, csak nagyon-nagyon szomorú. Van, hogy egész nap alig szólok pár szót, általában mindig meg is kérdezi valaki ebben az időszakban, hogy van-e valami baj, vagy beteg vagyok-e. Az viszont ismerős érzés, hogy utána én magam sem értem mit voltam úgy elkeseredve ilyen kis dolgok miatt vagy olyanok miatt, amin úgysem tudok változtatni.
2016. ápr. 30. 20:53
 3/6 Yolomaster válasza:
Siman megeshet mert ilyenkor azert eleg durva biologiai harcokat folytat a szervezeted. Sokaknal meg van az is hogy mielott megjon nekik azelott ilyen rossz kedvuk van meg mar akkor faj a mehuk. Az ilyen premenstruacios hatas. Kinel hogy alakul. Ennyit tudtam segiteni fiu fejjel :D
2016. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez is lényegében hiszti, hogy rossz kedvű leszel különösebb ok nélkül. Én amióta sportolok és egészségesen élek, megszűntek a hangulatingadozásaim is.
2016. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a menses elotti napon, és a menses első napján kifejezetten depis vagyok, mindent rosszabb színben látok.

Teljesen normális, amit tapasztalsz kérdező. A hormonok játszanak ilyenkor velünk, nem nagyon tudunk ellene tenni semmit. Ne ilyenkor hozz hosszútávú döntéseket, pl: szakítás. Ez nem hisuti. Ilyenek a hormonok...

2016. máj. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hidd el, mindenkinek van valami nyûgje :D
2016. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!