Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy olyan problémám...

Lenne egy olyan problémám hogy tegnap este masztiztam és ma pedig megjott a menzeszem de nagyon fáj a hasam. Szerintetek köze van a masztizáshoz? Félek hogy megsértettem a méhem!

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat 15/L

2016. máj. 1. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem dugdostál magadba semmi keményebb tárgyat, akkor nem tudtad megsérteni a méhed. Nincs összefüggés.
2016. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmi kemény tárgy nem volt....
2016. máj. 1. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy gond. Valamilyen görcsoldót vegyél be.
2016. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez már többször is előfordult, hogy maszti után véreztem és nagyon erősen
2016. máj. 1. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az ujjadat használtad csak, semmi összefüggés nincs. De ha aggódsz menj el gyereknőgyógyászatra!
2016. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs.


A méhed felsérteni kb lehetetlen. Tárgyfeldugdosástól is csak a hüvelyed sérülhet (kivéve ha egy 30centis kötőtűt varázsolsz magadba)


Ha tiszta kézzel/eszközökkel nyúlkáltál magadba akkor semmi bajod. Vegyél be görcsoldót, egyél egy kis csokit, nemsokára elmúlik. Másnak is szokott görcsölni a hasa.

2016. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A maszturbálás rásegíthet a menstruáció megjövetelére és erősségére is akár. Az hogy fáj az sok mindennek tudható be, mondjuk az furcsa lenne ha máskor (amikor nem masztizol) nem fáj így meg igen. De mindenki máshogy van összerakva.
2016. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor női orvoshoz nem kell mennem?
2016. máj. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!