Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy héten 4 edzésem van, és...

Egy héten 4 edzésem van, és kb fél éve jött meg. Eddig megpróbáltam betéttel átvészelni azokat a napokat, de gondolhatjátok milyen kényelmetlen érzés. A tampontól viszont nagyon félek, hogy rosszul helyezem föl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod rosszul felhelyezni illetve nem tudod úgy felhelyezni hogy valami bajod legyen tőle
2010. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudod rosszul felhelyezni.a dobozban találsz egy használati utasítást is ,így könnyen meg lehet tanulni,hogy hogyan kell.
2010. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És milyen fajta tampont javasoltok?
2010. ápr. 8. 16:04
 4/9 anonim válasza:
Szia!Nekem a Naturella tampon vált be:) Kényelmes és biztonságos és még az ára is jó:)
2010. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha szűz vagy még akkor az OB minit ajánlanám

ha pedig nem akkor Ob normál. Drágább mint a naturella de nem véletlen. Ilyeneknél a minőség fontos.

2010. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így elsőre sztem az ob minivel próbálkozz.nemtudom, hogy mennyi ideig tart az edzésed, meg egyátalán milyen edzés, és hogy milyen erősségű a vérzésed, de a mini elég keveset tud magába szívni, úgyhogy majd ha megtanultad normálisan felhelyezni, akkor sztem vált át nagyobb méretre.
2010. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ob mini
2010. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Am atlétika. 2órás kb..
2010. ápr. 8. 19:20
 9/9 anonim válasza:

Szia! Abszólut megértelek... Én táncos vagyok és tudom mit érzel most 14 vagyok kb 12 évesen kezdtem a tampont.

Nem féltem tőle de mikor arra került a sor nagyon megijedtem. Anyukám segített és egy kis tükör kb 30 percbe telt feltenni annyira féltem (XD)! De nincs benne semmi extra a mini nem fáj és nemronthatod el! Minden tamponban van 1 használati utasítás azt olvasd el aztán láss hozzá NEMTUDOD ELRONTANI csudztasd ovatosan lesz egy kis izom amit ha elérsz ott még egy kicsit told el mig az izom mögé nem kerül ekkor teljesen fennvan( 100% hogy érezni fogod) most állj fel és mozogj ha kicsit fáj az természetes pár perc és elmulik...ha nagyon nagyon fáj akkor nyulj fel és told feljebb:D ! Remélem segítettem! Sok sikert ! Hidd el megéri fantasztikus én imádom..:D

2010. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!