Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 éves vagyok, de a mellem...

9 éves vagyok, de a mellem már elkezdett fejlődni. Sőt mi több van egy 13 éves nővérem, és már nála is nagyobb. Ez normális? Ha idősebb leszek meg kell majd kisebbítenem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy normális,neked előbb elkezdett nőni,de ez nem jelenti,hogy nagyon nagy lesz :)))
2010. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előbb kezdtél fejlődni,mint a testvéred.

ne aggódj megfog állni a növésben.

2010. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2010. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális,nekem meg már 8 évesen nőt,de több osztálytársamnak is,és ennek ellenére nem lett túl nagy mellem,normális,míg volt olyan osztálytásam aki még 14 évesen is teljesen lapos volt,de 16 éves korára nagy mellű lett.

A lényeg,hogy normális és arra még nem lehet választ adni,hogy mekkorára fog nőni,van hogy valakinek 14-15 évesen már nem nő tovább,én is ilyen voltam.Szóval nyugi és ráérsz ezzel évekkel később foglalkozni.Nem kell attól félned hogy óriási melleid lesznek,meg kisebbíteni.Várj türelemmel és azért 16-17 éves korodra úgyis eldől hogy mekkora.

2010. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!