Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell szűresen voltam szerintet...

Mell szűresen voltam szerintetek mi lehetek?

Figyelt kérdés
Egy kamionos mell szűrés volt a falúnkban Tudományi Egyetemről jöttek orvosok. És kaptam egy papirt,hogy kiegészitő vizsgálatot javasolnak szerintetek mit lehet gond lehet?
2010. ápr. 8. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, h elmentél.Hány éves vagy?
2010. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
42 de milehet a baj? nem értek semmit
2010. ápr. 8. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a hordozható készülékek nem tökéletesek. Anyukám barátnőjének is találtak valamit, elküldték mammográfiára, a frász jött rá, hogy daganata van, aztán kiderült, hogy az égvilágon semmi baja nincs, valószínűleg a gép lehetett maszatos, és árnyékot vetett.
2010. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálat volt?Én nem voltam még ilyen helyen, csak a nőgyógyász tapizott át kézzel, mert van egy csomócskám.Sehova sem küldött azt mondta tejmirigy, igaz én 29 vagyok, akkor még szoptattam.Azóta is megvan, és én nagyon félek, mi van ha téved.

lehet,hogy van cisztád, ezért küldtek tovább, de lehet hogy mindenkit elküldtek:)

2010. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ciszták vannak a mellemben, rengeteg, ezért évente kell mennem mammográfiára és pluszban ultrahangra. Egyelőre ártalmatlannak ítélték, nem igényel kezelést. Én is 42 vagyok.
2010. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!