Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlik idővel a hüvelyi...

Elmúlik idővel a hüvelyi szárazság amit a fogamzásgátló okoz?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok, mert elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni, az első adagon vagyok túl és egyrészt szinte folyamatosan vérzek, másrészt nagyon száraz a hüvelyem, és nagyon aggódok emiatt, mert így nem tudok szexelni.


Valakinek volt ilyen gondja? Elmúlik később vagy hagyjam abba a szedését?



2016. máj. 14. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első három levélnél még bármi előjöhet, a vérzés is normális ha nem erős. Nekem hüvelygyűrű mellett volt pár nap kivételével végig barnás vérzésem az első alatt. Másodiknál két hét, a harmadiknál múlt el.

A szárazság jó kérdés lehet elmúlik mert nekem csak fél év múlva jelentkezett tabletta mellett és váltás lett a vége... A gyűrűnél eleinte volt pár hétig aztán elmúlt.

2016. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem múlik el. A barátnőm évek óta szedi. Vásárolj be síkosítóból. Igaz, kb olyan lesz mintha 70 éves lennél, de legalább nincs baba-para.
2016. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni sajnos. A hormon okozza.
2016. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!