Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet nagyon gyorsan...

Hogyan lehet nagyon gyorsan és hatásosan növeszteni a hajat/ szemöldököt/ szempillát?

Figyelt kérdés
A kozmetikusom a ricinus olajat ajánlotta már pár hónapja hogy kenjem a szemöldökömre ,mivel igen ritka, 15 éves vagyok és elég fárasztó minden áldott reggel kifestenem a szemöldököm, mert anélkül igen csunyának látom magam , de nem is lenne olyan nagy gond ha nem venne el kb 1 orát mire nekem tetszőlegesen ki festegetem, olvastam a neten sok féle szert olivaolajat argánolajat még tojást is amiket inkább a hajam pakolására használok...nem tudom hogy ha a szemöldökömre kenném e ezeket milyen hatást érnék el vele, de nekem az lenne a lényeg hogy minél erősebb legyen a szemöldököm, sőt az sem érdekelne ha ősember módjára erös sürü bozontos lenne mert akkor csak szedetni kéne mennem és a probléma megoldva. Arra gondoltam esetleg valami hajnövesztő szert raknék rá..az mennyiben sürüsítené a szemöldököm? Mert igaz a ricinus olaj is segit valamit de csak macska lehelletnyit, nőtt ugyan tőle de még igx is halványka...nekem valami erősebb szerre lenne szükségem. Ti mit tudnátok ajánlani? Szedjek hajvitamint + valami szert kenjek rá? Az hatásos?

2016. máj. 14. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj hajvitamint, és kenj rá ricinusolajat. Én más megoldást nem ismerek.
2016. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az jó, ha olyan ételeket fogyasztasz, ami erősítő pl. hajra, mert abba beletartozik a szemöldök is. De a kenegetés semmit sem ér, csak elzárja a levegőtől. Nekem meg az a bajom, hogy olyan erős a szemöldököm, hogy az olló alig viszi. Hosszú, és erős szálú. Már elég rég óta vágni kell, mint a hajat...( lehet, hogy ettől?)
2016. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

a ricinus jó, nekem nőtt tőle a szempillám anno. most tervezem, hogy újra csinálok egy "kúrát". amellett meg étkezz egészségesen, az is nagyon fontos. meg ha találsz valami szempillanövesztő szérumot esetleg kipróbálhatod a szemöldöködön is. amúgy mióta csinálod a ricinust? mert nem 2 hét alatt fog meglátszódni, sokáig kell csinálni. meg ami méh nagyon jó hajra, bőrre, körömre az az élesztő. én is mindennap eszek.


ha meg semmi nem használ, kérd meg a 2. hozzászólót, hogy adjon z övéből. :)

2016. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat jól jönne ha valaki áttudna adni egxkis plusz szemöldököt. Igazából így hébe hóba szoktam kenni de ugy több hónapja megvan.
2016. máj. 14. 14:15
 5/5 anonim válasza:
ezt nem hébe-hóba kell, szerintem nem nagy megerőltetés minden este bekenni aztán reggel lemosni. :)
2016. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!