Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációra melyik eü....

Első menstruációra melyik eü. Betétet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg, de már megvan nagyon sok tünetek úgyhogy szeretném tudni hogy Ti milyen betétet ajánlatok.

2016. máj. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Always. De van egy csomó jó. Anyudat kellene inkább megkérdezned erről. Meg nincs olyan, hogy speciálisan első menstruációra kitalált modell.

Van amikor rögtön első nap erős a vérzés, de van úgy, hogy a második nap..ilyenkor érdemes "több cseppest" venni és gyakran cserélni. Amikor enyhébb, pl a végefelé akkor vékonyabb betét is megteszi.

2016. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyi lesz a vér. Lehet, hogy csak barnázol, akkor elég egy kis tisztasági, de az is lehet, hogy ömlik majd belőled, és szárnyas éjszakai kell majd nappalra is. Anyuddal beszéld meg, hogy legyen otthon vékonyabb és vastagabb, így tudsz tartani magadnál több méretet. Aztán azt majd úgyis látod, hogy melyik válik be neked. Nem a márka a fontos.
2016. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 16. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Naturella, Always, Libresse a nagy márkákkal általában nincs gond.


Én a lidlben kapható betéteket szeretem, jóval olcsóbb és semmi probléma nincs velük.

2016. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Még jöhetnek!
2016. máj. 16. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Én eddig hármat próbáltam ki.

Always. Abból éjszakai és nappalit is. Nekem ez vált be a legjobban.

A másik kettő a Naturella és Libresse. Ezeket nem ajánlom

2016. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. máj. 18. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Always vált be sokáig, de aztán áttértem a puhább, pamutosabb borításúra, az szerintem gyorsabban beszívja, amit kell. Nekem a Bella is bejött, elég olcsó és nagyon jó, van belőle elég sokféle. Illetve a Naturella és a Libresse sem rossz.
2016. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. máj. 23. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Always a legjobb, legmegbízhatóbb
2016. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!