Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lenne a kerdesm hogy ha...

Az lenne a kerdesm hogy ha 1eve menstrualok eddig nem hasznaltam tampont de bekerultem a kozepsuliba ugye es az ott porgosebb felmenni az emeletre lejonni.5helyett 8orat kibirni stb. Tesizni igy is kell. Hasznalhatok mostmar?

Figyelt kérdés
15eves vagyok.Anya vett is nekem mini tampont de szeretnem tudni azert hogy ez mennyire fog fajni? Azt tudom hogy hova kell felhelyezni de nem szakitok at semmit meg ilyenek? (Azert ide irom,hogy SZŰZ vagyok)

2016. máj. 19. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, nem fog fajni, nyugi!
2016. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem fogsz atszakitani, es fajni se fog, ha nem gorcsosen probalod feltenni! sok sikert. 1000 x jobb mint a betet.
2016. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettötöknek!🙂
2016. máj. 19. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen dologra, illetve kettőre kell figyelni, mindig tiszta kézzel fogd meg a tampont, és fontos, hogy ami rá van írva ( ha jól emlékszem 4 maximum 6 óra) azt nem szabad túllépni, ki kell venni és újat tenni.
2016. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a tampon használatának a neten. Írd be, hogy szüzeknek javasolják, vagy nem?
2016. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hasznalhatsz !

Művel elsőnek használsz akkor tedd fel amikor erős a vérzés ! Sok sikert :)

2016. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
használhatsz, de éjszakára jobb a betét
2016. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!