Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont ajánlotok első...

Milyen tampont ajánlotok első alkalomkor, és hogyan kell felhelyezni?

Figyelt kérdés
Igaz hogy már 20 vagyok de eddig csak betétet használtam
2010. ápr. 10. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondta egyszer egy nőgyógyász ismerősöm, hogy megfelelő méretet, de minél kisebb tampont érdemes (kell) használni. Én először a mini-vel próbálkoznék helyedben, felteszed a lábad a wc-re vagy a kádra, és óvatosan feltolod végig be, ameddig egyenesbe kerül, és már nem érzed, hogy bent van. felhelyezés után ha jól tetted fel nem szabad érezned, ha érzed akkor valami nem oké. Vigyázz arra, hogy jó mélyen rakd fel, akkor nem lez kényelmetlen. Nem helyes használat esetén leüléskor olan lehet mint amikor hasadsz szét belülről:P (én így kezdtem). Én minit használok, nekem az a legkényelmesebb, vagy még a medium...a nagy nem jó pedig nem vagyok szűz, de akkor sem...

2o-l

2010. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a minivel kezd azon a napon, amikor erősebb a vérzésed. Én applikátoros tampont ajánlanék neked, mert azt nem tudod rosszul feltenni és sokkal higiénikusabb a másiknál. Ob miniben is van applikátoros. Én guggolva szoktam feltenni, ha csak lehet. Gyakorlatilag "ütközésig" fel lehet tenni.
2010. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!