Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előbb jött meg mint a gyógysze...

Előbb jött meg mint a gyógyszerszünetem elkezdődött volna! Baj van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon megvagyok ijedve, mert most szedem 3. napja a fogamzásgátlót, 24+4 naposat szedek, a 4 nap placebo tabletta, a tabi szünet alatt kell megjönni és eddig mindig a 3. szünetnapon jött meg, két hónapon keresztül. Most is folyamat szedtem, striguláztam is, és Még ma bekéne vennem meg holnap egy normál szemet, és szerdán kezdődne a tabletta szünet, de ma megjött! Mitől lehet?? Baj van?
2016. máj. 23. 10:10
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi hülyén írtam, 3. hónapja szedem
2016. máj. 23. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Köztes pecsételő vérzés lehetséges, az nem gond, a normál, több napig tartó mensi viszont gond, szerintem menj el az orvoshoz mindenképp. A gyógyszer elvileg fenntartja a hormonszintet, majd a placebo tabi szedésekor a szintje leesik, ezért jön meg a mensi. A tabi valamiért nálad nem megfelelő, kellene egy hormonvizsgálat. 24N
2016. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eddig nem volt gond a tájékoztató szerint jött meg. mit kell tenni? ha elmúlna csütre, szedjem ugyanúgy tovább még a szünet placebokat? és kezdjem meg ugyanúgy a kövi csomagot ahogy szoktam? más vélemények? tapasztalatok?
2016. máj. 23. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 24+4-est szedek (Velgyn) és sosem tapasztaltam ilyet, mindig a placebo 3-4 nap estéjén, max a 4. nap reggel jött meg. Elvileg azért jön meg, mert nem szedjük a tablettát ugye a placebo napokban, így a test visszatérhet a normális kerékvágásba, mert a tabletta eddig "átverte" a működését, megakadályozta a teherbe esés lehetőségét.

Ez elég komoly téma, mármint a fogamzásgátlás, szóval én biztos, nem hagynám ennyiben. Lehet, másik gyógyszer vagy másik fogamzásgátlási módszer kell neked, menj el orvoshoz, addig meg védekezzetek. Bár tényleg lehet csak köztes pecsételő vérzés, jobb tutira menni.

2016. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!