Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotválkozás utáni bőrproblém...

Borotválkozás utáni bőrproblémák. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen kérdés volt már, de egyik sem válaszolt az én problémámra. Egyszer próbáltam leborotválni a lábam kb. 5-6 esetleg 7 hónapja ( azóta egyszer sem). És azóta valamiért ahol a szörszálnak kéne nőnie ott piros, de van ahol nagyon halványan, van ahol egészen durván piros. Arra gondoltam talán azért mert hogy nagyon száraz a lbőröm, de nem tudom biztos. A másik lábam viszont teljesen normális, tehát nincsenek ezek a piros "pöttyök" pedig ezt is ugyanúgy borotváltam le, mint a másikat. Nagy segítség lenne, ha valamilyen terméket vagy esetleg házilag elkészíthető kencét/folyadékot tudna-e valaki ajánlani ami neki bevált. Vagy, ha valakinek volt hasonlója akkor hogyan tüntette el vagy hogy egyáltalán miért jelentek meg.
2016. máj. 23. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyo sok nőnek ilyen, nekem aloe Vera spray es kenőcsoket használnak

Igy nehéz megmondani , lehet h befele nőtt a szoros vagy kettő közel egymáshoz

En elmentem kozmetikus hoz es legyantázott párszor

Azota se múlt el teljesen es borotvalkozam ujra nagyon rossz lett pihen tettem kenegettem es most epilàlok nagyon nagyon faj de hozza lehet szokni es sokkal jobb

Eleinte attól is ki pirosodott ,de sokat kenegettem es ápoltam azota tűrhető

2016. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat:)
2016. máj. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!