Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap történt egy kis baleset...

Tegnap történt egy kis baleset, és vettem esemény utánit, de csütörtökön írattam ki a fogamzásgátlót, és menzeszkor kéne elkezdenem szedni?

Figyelt kérdés
Tehát a mostani menzeszemkor elkezdhetem szedni ? 8-10én kellene megjönnie, addig még van idő, vagy megterhelés lenne a szervezetemnek ?

2016. máj. 28. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvost és töle kérdezd meg, mert a 72 órás igen nagy mennyiségü hormont tartalmaz és nem biztos, hogy egyböl utána ajánlott a fogamzásgátló szedése.


A másik meg, hogy elöfordulhat, hoyg most késni fog a menzeszed, mert a 72 órás összekavarja a hormonháztartást.

2016. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ennyit mondott a patikus, mert az ügyeletes orvos semmit nem mondott.. értem én h védekezés stb, de becsúszhat ilyen, nálam most volt először 5éves kapcsolatból, de úgy bánnak az emberrel mintha minden héten abortuszra járnák, pedig még az sem volt..
2016. máj. 28. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem legalább 2-3 hónappal csúsztasd el a gyógyszerszedést. Legalább addig várni kell, amíg helyre nem áll a normális, egészséges ciklus. Ez lehet akár fél év vagy több is, de a saját érdekedben ajánlom kivárni.
2016. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!