Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van mit tegyek?...

Hüvelygombám van mit tegyek? Elég hatásos lehetett így a kezelés?

Figyelt kérdés
Már régebben is előjött a hüvelygombám, életem során ez a harmadik. Először az antibiotikum miatt jött ki, de észrevettem, hogy ha nagyon influenzás vagyok, akkor előjön. Most is ez történt. Amint tudtam elkezdtem kezelni magam (canesten combi). Félek, hogy 3 napi kezelés nem volt elég, de azért még kenegetem magam vele. Ha nem észlelek viszketést, sem folyást, akkor merjek együtt lenni a partneremmel, természetesen óvszerral! Vélemények?
2008. szept. 25. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha úgy érzed, hogy a 3nap nem volt elég, akkor nyugodtan csinálj még egy 3napos kúrát! Nekem a doki egyből 6napig javasolta a Canesten hüvelytablettát, s rendbe is jöttem utána. Ha megszűntek a panaszok, nyugodtan együtt lehettek.
2008. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még válaszokat! Please...
2008. szept. 26. 09:48
 3/8 anonim válasza:
Szia!Én is megvoltam most fázva és azóta viszket "az" meg ég és ha szeretkezünk a párommal fáj.Ez hüvely gomba?És szeretkeztünk óvszer nélkül és piros pöttyök jöttek ki a nemi szervén,lehet hogy elkapta tőlem?Kérlek írj/atok/!!!
2008. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Elvileg lehettek együtt a pároddal.De vegyél egy hüvelyzuhanyt és azzal is mosd ki magadat minden nap egyszer, amíg betegnek érzed magadat. Ártani nem árt, tisztán tart és megelőzi a gomba elszaporodását.
2008. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!Mennyibe kerül a Canesten combi kenőcs?Kiadják recept nélkül is?
2008. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elkaphattad tőled, ha nem védekeztetek! Menjen el dokihoz, vagy kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy ilyenkor milyen gyógyszer/kenőcs kell neki!
2008. szept. 28. 19:21
 7/8 A kérdező kommentje:
A Canesten kenőcsöt sztem kiadják vény nélkül, ha a Combit is! Nem tudom, hogy mennyibe kerülhet! Olyan 700-800 Ft körül, de ez csak tipp!
2008. szept. 28. 19:22
 8/8 A kérdező kommentje:
A kombi ára meg változó! én legutóbb 1900-ért vettem!
2008. szept. 28. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!