Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi tesztek mennyire...

Terhességi tesztek mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Kb 4 hete voltam együtt a barátommal alapból rendszertelen a mensim de már ideje lenne megjönnie (volt már hogy kimaradt) 2 napja csináltam tesztet és az negatív lett. Szóval 4 hét után már kimutatják?

2016. jún. 2. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kettő is negatív akkor kb kizárható, hogy terhes vagy.
2016. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb teszt a mensi várható ideje után valamivel mutatja ki. Minél később nézed annál biztosabb. Ha vársz még pár napot és ujra negatív lesz akkor nem vagy terhes.
2016. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aktus után 2 héttel, illetve az elmaradt menstruáció napján érdemes először tesztelni. Ha már több napja késik, akkor ki kéne már mutassa. Minél később csinálod, annál biztosabb.
2016. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ennek bőven mutatnia kéne már

a biztonság lókedvéért vegyél még egyet mondjuk egy hét múlva

úgy tudom ritkán mutat téves negatívat, inkább pozitívat mutat ha téved, és mégse terhes az illető

2016. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva van, de attól még kb nulla az esélye, hogy terhes legyen(pozitívat csak akkor tud mutatni, ha olyan anyagok kerülnek rá, ami szinte 100%, hogy terhes.tehát az előfordulhat, hogy épp nem olyat pisil és akkor emiatt negatív, annak ellenére, hogy terhes, de olyan nincs, hogy pozitívat mutat és nicns semmi).
2016. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 3. 06:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál csinált hüvelyi ultrahangot nem takált semmit majd a mensim legvégső határa utáni első napon is csináltam egy tesztet az is negatív lett :)
2016. jún. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!