Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki adjon tanacsot mitol...

Valaki adjon tanacsot mitol lehet ez a fajdalim?

Figyelt kérdés

Szoval nem tudom kozrejatszik e vagy nem,marcius 31en volt egy missed abom.

Azota foleg mikor egxutt vagyunk ferjemmel par napra ra felfazas szeru tuneteim vannak.Rettentoen faj a hadam alja egesz nap nem csak wc-kor,es eget lent.De nrm csak mikor egyutt vagyunk mert pl most is kb 1,5 hete nem voltunk,es erzem ismet.Vizelettenyesztesem jovoheten lesz meg az eredmenye,nogyogyaszatilag nincs problemam voltam ott is.Meg ultrahangra kell mennem.Nem tudom mitol lehet ez a mutet elott januqrba volt felfazasom.De kozel sem fajt ennyire.Most akadalyozza a napi tevekenysegem,a hangulatom mindent.Ha a tenyesztes eredmenye negativ felek h nem foglalkoznak velem tovabb,es akkor mindig ezt fogom erezni.


2016. jún. 5. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jartam , nekem kamilla es harsfa tea egesz gyorsan segitett. Orvos azt mondta h igy reagal a szervezetem.egyenlore a terhesseg ellen. Csokken a libido es gyulladas fordul elo egyeseknel. Nalam ez lett ..:/
2016. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!