Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál mennyi idő...

Nőgyógyásznál mennyi idő alatt derül ki hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

18L

Nyolc napja késik a menzeszem, pedig védekeztünk mindig. Remélem csak a hüvelygomba elleni gyógyszer okozza a csúszást...



2016. jún. 6. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár perc, amíg megvizsgál.
2016. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyolc napos késés esetén a manuális nőgyógyászati vizsgálat kevés a terhesség megállapításához. Ha a gyanú fennáll, néznek laborban vérből hcg-t. Hcg-t te is nézhetsz otthon: konyhanyelven a terhességi tesztnek hívják, ami vizeletből kimutatja a hcg-t. Pár száz forintért akár drogériában is megbízható tesztet kaphatsz. (Pl: facelle) én a helyedbe ellőnék egy tesztet, az a leggyorsabb.
2016. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba ellleni szer nem okoz menzeszkimaradást.
2016. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha gumival védekeztek és mindig megnézitek utána, nincs rajta hiba, nem lehetsz terhes.

Ha tablettát szedsz, és figyelsz a hatékonyságát gyengítő dolgokra, és ha kell megbízható kiegészítő védekezést használsz, nincs baj.

A megszakítás nem védekezés, ezt gondolom tudod.


Késhet: aggodalom, hogy nem jön meg, hüvelygomba, stressz, vizsgadrukk


Amúgy tesztet csinálj, már biztos kimutatná, ha gond lenne.

2016. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba elleni krém, kúp bontja az óvszer anyagát, a tájékoztatón is rajta van. Nem tudom, mivel védekeztek? Persze simán csúszhat bármi miatt is. Miért nem veszel drigériában tesztet, az lenne a leggyorsabb
2016. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A hüvelygomba tüneteinek elmúlásáig nem szexeltünk, utána sem pár napig. És akkor már a krémet sem használtam. Így is lehet, hogy esetleg amiatt gáz lett az óvszerrel? De mindig ellenőriztük és nem szakadt ki.
2016. jún. 6. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
5hetes korig nem tudja az orvos sem kitapintani, uh.n is csak max valami arra utalHATO jelet lat. Szoval valoszinuleg vervetel. Bar Nalam egy terhessegi tesztet csinalt, pedig nem is az ugyben mentem...
2016. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem akkor nem lehet gond persze, ha már nem használtad a krémet. Hát, ha nem láttad, hogy szakadt volna, akkor szerintem csak simán késik
2016. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, időközben megjött. ^^ Nem örültem még így annak, hogy vérzek. :D

Azért a biztonság kedvéért, ha vége, csinálok egy gyorstesztet. Köszönöm mégegyszer!

2016. jún. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!