Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos irt fel gyogyszert...

Az orvos irt fel gyogyszert ma kezdtem szedni de nem tudom miért irt fel fogamzasgatlot melle?!

Figyelt kérdés
Multhó 19óta vérzek van amikor erősen van amikor épp hogy de mar nagyon kellemettlen hogy hetek ota ez van. Az orvos Norcolut-ot, és Symicia fogamzás gátlót irt fel. Csak nem ertem hogy minek a fogamzasgatlo?? Estleg ez is kell hogy rendbe jöjjön a mensim??
2016. jún. 7. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Beállítja. Pontosabban leállítja a normális ciklusod. Nem lesz a szó szoros értelmében menstruációd, csak megvonásos vérzésed, ami imitálja a rendes vérzést.

Ezzel az a baj, hogy ha abbahagyod a fog.gátlót, mert esetleg babát szeretnél, ugyaúgy előjöhet ez, és nehezen fogsz teherbe esni. Én keresnék másik orvost, hogy ő mit mond.

2016. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy babát tervezünk. Hát biztos hogy nem fogom szedni akkor a fo.gátlót..
2016. jún. 7. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvost, vagy kérj másodvéleményt, ha nem bízol benne. De semmiképpen ne a hozzászólások alapján bíráld felül.
2016. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!