Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis?! Nagyon aggódok!

Ez normalis?! Nagyon aggódok!

Figyelt kérdés
Szóval, 14 éves vagyok és először 3 hónapja jött meg 1 kb. 12 napig tartott, aztán bem jött meg egy hónapig és most meg megint megjött 1-én és már elég régóta van meg megibt (12 napja) Ez nagyon kínos főleg tesi órán mikor mozogni kell. Nőgyógyászhoz nem mennék és tudom hogy 17 éves korig nincs baj, de már ez a második, hogy 12 napos és még van rendesen. Nagyon aggódok. Szerintetek? Vékony vagyok 164 cm. Köszi a válaszokat!

2016. jún. 11. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
inkább nőgyógyász, az a biztos.
2016. jún. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat még új vagyok! :/ akkor valahogy át tudnám tenni a megfelelő témához?
2016. jún. 11. 02:34
 3/8 anonim válasza:
66%

Szia. Moderátornak jeleztem a téves kategoriát, majd átrakják a jó helyre. Legközelebb majd a megfelelő kategoriába tedd a kérdésed, ott előbb és hasznosabb válaszokat kapsz.


Azért a dokihoz csak el kéne menni, biztosat csak ő tud neked mondani.


Szép napot!

2016. jún. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyire erős?

Nekem 1eve jott meg es az elso 10napig tartott.Eleg eros volt

Nekem az elso 2nap eros aztan lassan gyengul.Az utolso 3-4napban alig van valami.7-8napig szokott meg lenni.

Ha 12napon at eros akkor tenyleg szolj anyukadnak:/ Nem biztos hogy baj van de jo megnezetni.

Valahol olvastam hogy 12napig meg ugy ahogy elmegy.

Fokepp hogy neked meg most jott meg nem reg.Nem allt meg be.

Azert szolj anyukádnak.

Es amugy ha nagyon zavar akkor vannak mini tamponok szuz lanyoknak (en is azt hasznalok) akkor esetleg hasznalj azt.

:)

2016. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj orvoshoz az a legjobb amit tehetsz.
2016. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Anyukám szerint nincs baj, de attól tartok csak azért mondja hogy meg nyugtasson. Nem erős annyira mint az 5. 6. 7. napon, de azért a tisztasági betét kell.
2016. jún. 11. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak tisztasági betét kell, az nem erős. Az az erős, amikor a szárnyas betétet kell óránként cserélni. Semmi bajod, ilyen idősen ez még normális. Húgom 14 éves, neki is így van meg a mensi. Majd ha rendesen beáll, csökkenni fog.

19L

2016. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó! Már megnyugodtam a válaszodtól! Huh, nagy kő esett le a szívemről, hogy nem c sak én vagyok így 
2016. jún. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!