Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsölök, de nem jón meg. Mo...

Görcsölök, de nem jón meg. Mo lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 hete késik.Iszonyatosan görcsölök pont úgy mintha megjönne.Nagyon sárgát pisilek valamint fehér folyásom is volt ,az már elmúlt.Az előző mensimnél is így volt.Valósgínűleg iszonyatosan felvagyok fázva.(Most voltam igazán először a barárommal,védekeztünk!) Mi lehet a baj?

2016. jún. 11. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tobbmint ket hete kesik mar. Terhes sem vAgyok, es mindig pontosan megjott eddig. Lehet front van , mert eleg sok hasonlo kerdest lattam itt is e têren.
2016. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is eddig pontosan jott..az elozo kesett 12 napot...mar akkor is ereztem hogy valami nem jo.
2016. jún. 11. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekemis kesett bar csak ket napot. De a nagyon sarga vizelet es eros gorcs jelen van ès volt.
2016. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tipped sincs mi a baj?
2016. jún. 11. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ciszta is okozhat kesest. Nőgyógyàsz látott mostanában?
2016. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs tippem. Csak h talan ciszta. Amikor elmulik menzesz utan. Akkor tudom h ciszta volt.
2016. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tervezek elmenni
2016. jún. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!