Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ettől függetlenül?

Lehetek terhes ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
Ma csináltam tesztet és negatív lett de délután volt. Nincs jele igazából a terhességnek azon kívül ,hogy késik (tehát nem volt pecsételő vérzésem,nem voltam rosszul ilyesmik). Az is közbe játszhat hogy azon a héten lettem (elég komoly) beteg amikor megkellett volna jönnie? Mert már több mint 2 hete késik. Bocsi ha kicsit kuszán írtam :)

2016. jún. 13. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de nem valószínű, 2 hetes késésnél már általában kimutatja a terhességet a teszt. Esetleg csinálj még egy tesztet reggel, de nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennél.
2016. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyobb betegségtől elég gyakran csúszik vagy akár ki is marad. Ha két hét után negatív a teszt, akkor valószínűleg ez van.
2016. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!