Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy gyakorlatilag...

Lehetséges, hogy gyakorlatilag szűzen terhes lettem?

Figyelt kérdés

Vagy túlzásba viszem az aggódást?

Egy hónapja volt petting a barátommal, behatolás nem történt, sperma sem került a közelembe, de lehet hogy jutott előváladék az ujjára, és úgy juthatott belém is, rá is stresszeltem utána nagyon.

Késett a menzeszem (petting után kb 2 hétre kellett volna megjonnie), teszteltem, negatív, megnyugodtam, de nem jött meg. Vártam 5 napot, megint negatív. Utána megint jó pár napot, megint negatív (ekkor már petting után 26-27 nappal voltam.)

Megjött a menzeszem 2 napja, megkönnyebbültem, hogy minden rendben, de sokkal gyengébb mint szokott lenni, de azért a pecsételéstől több.

Mindenhol azt olvastam, hogy ez a terhesség tünete lehet, meg hogy valakinek 6-7 hetes terhességet sem mutatott ki a teszt. Nekem ezen kívül semmilyen más tünetem sincs.

Lehetséges anélkül késés, és gyengébb vérzés, hogy terhes lennénk? Volt már valakinek ilyen? Annyira kétségbe vagyok esve :( Van még egy tesztem, azt holnap reggel megcsinálom, de messze még a reggel...


2016. jún. 16. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen, lehet, előváladéktól is, keress keresztszülőket.
2016. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A stressztől késett! Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy teherbeestél, nyugi.
2016. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ennyire azért nem könnyű teherbe esni, azt a tesztet későbbre is elrakhatod, már régen kiderült volna ha terhes vagy.
2016. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlparázod a dolgot.


A tesztek megfelelően használva korrekt eredményt adnak több mint két héttel a kérdéses aktus után.


Ritka, hogy nem mutat a teszt létező terhességet. Általában akkor fordul el, ha anyuka túl lelkes és már a szex másnapján tesztelgetni kezd.


A menzeszed sokminden miatt változhat. Stressz, megváltozott étkezés, súly, vagy ez most simán egy gyengébb hónap.


Ha nagyon aggódsz menj el nőgyógyászhoz. De valószínűleg nem lesz gond.

2016. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ne párázz rajta!!
2016. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elég egy idióta kérdés, tudom, kedves első.

Nagyon sokat olvastam előtte is a dolgok hátteréről, nem akartam csak úgy belevágni, hogy a ciklus ideje meg a vérzés ideje között se tudom a különbséget.

Csak annyi félinformáció, meg a barátnőm anyjának a szomszédjának az unokahúga is így esett teherbe féle rémörténetek is vannak a fejemben...

2016. jún. 16. 18:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi a normális választ.
2016. jún. 16. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Áhhh, ennyitől nem lehetsz terhes.


A késésnek és annak, hogy gyengébb, ezer oka lehet, és tulajdonképen normális, időnként előfordul. De az a gyanúm, hogy annyira ráparáztál, hogy már kevesebbnek érzed, közben nem is kevesebb.


Nekem is volt már, hogy késett napokat, meg olyan is volt, hogy rövidebb ideig volt meg, meg sötétebb volt, darabosabb, volt amikor bővebb volt, és ömlött mindenfelé, olyan is volt, hogy megjött de egy nap után mintha elmúlt volna majd újrakezdte, de nem voltam terhes egyiknél sem!

2016. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos tényleg kevesebb, 2 órája cseréltem betétet, és még csak nem is olyan, csak a WC papíron látni, pedig ilyenkor nekem nagyon erős.


Annyira összejött. Féltem, hogy terhes leszek, és késni fog...Késett is. Aztán attól, hogy kevesebb lesz...és kevesebb is. Ezért pánikoltam be. Ez a kis közjáték még a szextől is elvette a kedvem, mert ha ez szex után jeletkezett volna...

De egy kicsit megnyugodtam most.

2016. jún. 16. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleve nagyon kicsi így az esély, de a mensessel aztán pláne.

A menses trükkös. Simán szórakozhat a 2 közti idővel s az erősséggel akkor is, ha addig kiszámítható és egyforma volt. Nekem simán volt a több évtizede megszokottnál jóval gyengébb vérzésem terhesség nélkül.

Plusz stresszelsz s az a testi folyamatokba komolyan bele tud avatkozni.

2016. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!