Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges az, hogy a tuszo...

Lehetseges az, hogy a tuszo menstruaciokor reped meg? Ultrahangon latszik, hogy nem volt ovulaciom es volt e olyan akinek mensikor volt peteerese?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, mivel volt már olyan nő, aki a menzesze alatt esett teherbe, de szerintem nem túl normális dolog.
2016. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez csak amiatt jutott eszembe , mivel mestruaciokor soha nem probalkozunk ,es eddig nem estem teherbe ,akkarmikor probaltuk azon kivul....
2016. jún. 16. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
azért ennek nagyon kicsi az esélye, a két menstruáció között kell lennie az ovulációnak, ha valaki egészséges, és nincs spontán ovuláció sem, ez csak legenda. A legjobban akkor jársz ha figyeled a méhnyak nyák állagát, abból könnyen észre lehet venni, hogy mikor kell próbálkozni, ez a wc papíron is látszik és nem kell hőmérőzni. De igazából ha valaki kétnaponta szexel, akkor mindenképpen bele fog esni az ovuláció időszaka is. Lehet, hogy más bajod van, mondjuk nincs is peteérésed, ilyesmi.
2016. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tuszoket lathat az orvos ha nincs peteeres? mert azt mondta hogy sok tuszo van , de nem mondta hogy van petesejt is benne
2016. jún. 16. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem PCOS-ed van?
2016. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Polycisztás ovárium szindróma-
2016. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
volt cisztam , de most nincs , de mit tudjak csinalni hogy helyre alljon?
2016. jún. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!